Prezent Na Start

Bardzo nam miło powitać Cię w naszym gronie nowo powstałego serwisu z darmowymi ogłoszeniami lokalnymi Zahajsik.pl, w którym możesz zamieść całkowicie bezpłatnie ogłoszenia w wielu kategoriach.

W związku z naszym startem chcemy Ci dać możliwość promowania swoich ogłoszeń, by w późniejszym czasie były one dużo lepiej widoczne wśród pozostałych ofert!

Czym jest Prezent na Start?

Dla każdego nowego Użytkownika przygotowaliśmy Prezent na Start w postaci 30Ƶ kredytów podczas pierwszej rejestracji oraz dodatkowo codziennie za każde logowanie otrzymasz od nas 1Ƶ kredyt.

Kiedy Prezent na Start się kończy?

Jeszcze nie wiemy jak długo będzie trwać nasz Prezent na Start, jednak nie będzie on trwał wiecznie, ale możesz mieć pewność, że jeśli zarejestrujesz się już dzisiaj to codziennie po zalogowaniu Ƶ kredyty będziemy przekazywać na Twoje konto przez blisko 12 miesięcy do 01.06.2021 roku! Czy to nie wspaniałe? Dlatego nie czekaj i Zarejestruj się już dziś, dopóki nie jest za późno.

Do czego służą Ƶ kredyty?

Za Ƶ kredyty możesz wyróżniać swoje ogłoszenia w wielu sposobach, m.in.: poprzez umieszczenie ogłoszenia na górze strony wyszukiwania, wyróżnienie ogłoszenia na stronie głównej serwisu Zahajsik.pl, jak również w Polecanych.

Czy Ci się to opłaca?

Oczywiście, że tak! Otrzymujesz od nas przy pierwszej rejestracji oraz codziennie po zalogowaniu Ƶ kredyty całkowicie za darmo! A podobno, w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo, a u nas JEST!

Ile kosztują Ƶ kredyty normalnie?

Jako Darmowy serwis ogłoszeniowy, wdrożyliśmy możliwość wyróżnień różnego rodzaju dla ogłoszeń, by pokryć koszty serwera i prowadzenia serwisu, dlatego też wprowadzimy w przyszłości możliwość kupna Ƶ kredytów za gotówkę. Jednakże obecnie jeszcze nie wiemy ile Ƶ kredyty będą kosztować i kiedy będą one płatne. Na chwilę obecną rozdajemy je ZA DARMO! :) <3